17. 10. 2019  |  Newsroom

Nové příležitosti pro české turisty v Černě Hoře

Obchodní komora s podporou velvyslanectví ČR , Jihočeského kraje a Jihočeské centrály cestovního ruchu ve spioupráci s černohorskou cestovní agenturou INRUT absolvovala dvoudenní intenzivní program jednání s majiteli a řediteli hotelů a resortů na středomořskěm pobřeží Černě Hory.
INRUT vybral vhodné destinace v Ulcinj , Sutomor, Budva nebo Kotor . Nejkràsnější místa na černohorském mořském pobřeží čekají na česke turisty.
Delegace postupně navštívila v doprovodu generálního ředitele stàtní agentury turismu a rozvoje turistické infrastruktury Černé Hory krásné moderní nebo nově zrekonstruované hotely, hotelové resorty a apartmàny a pečlivě si vše  prohlédla .
Vše se nachàzí přímo na březích moře nebo v jeho bezprostřední blîzkosti a nabízí neočekávaný luxus.  Kràsně okolí, příroda i skvělá turistická infrastruktura garantuje každému hostu od dětí až po seniory skvělou dovolenou za nízkou cenu.
Komora s partnery se snaží vyřešit poslední překážku,která dosud znepřijemňuje komfort pro českého turistu. Tou je doprava z České republiky do Černé Hory. Autem trvá cesta bohužel minimálně 18 hodin.Autobusem ještě o 6 hodin déle . A to je skutečně za hranou únosnosti.
Proto ČSOK obchodni komora jiz skoro 2 roky řeší a podporuje otevření přímeho leteckého spojení,které by operovala Montenegro Air s českými letišti Pardubice a České Budějovice.

Tento poslední,ale nejdůležitější stavební kámen nověho mezinarodního leteckého mostu mezi oběma zeměmi zcela změní stàvající situaci v cestovnim ruchu v regionu.

Bezesporu to přesune čàst čím dál tím více nespokojenějšich českých návštěvníků Chorvatska do nove atraktivní luxusní a přitom levnější destinace.

Čeští turisté si budou moci sami bez zprostředkovatelů koupit levné letenky a vybrat si sami z neuvěřitelně atraktivní nabídky černohorských hotelů , resortů a apartmánů, kterých je na několikaset kilometrověm mořském pobřeží dostatek a stàle se staví nové.

Nadhernà přîroda , skvělá kuchyně, velmi přatelský vztah k Čechům to vše v bezpečněm prostředí země, ktera za nedlouho vstupuje do Evropske unie slibuje ten nejlepší odpočinek a nàdhernou dovolenou.
Tak tedy " Dobro došli  - vitejte v Černé Hoře " ! 

ZPĚT NA SEZNAM