V Českých Budějovicích se na technické univerzitě ‎" Vysoké škole technické a ekonomické " ve spolupráci s ČSOK obchodní komorou 21.března uskutečnila konference o Číně a jejich plánech.
ČSOK obchodní komora a Centrum pro Afghánsko - České vztahy uspořádaly pracovní setkání ,kterého se účastnili poslanci parlamentu ČR, zástupci velvyslanectví Afghánistánu v ČR nebo šéfredaktor Radio Svobodná Evropa vysílání pro Afghánistán a další hosté.
V Českém domě v Moskvě se uskutečnilo pracovní setkání prezidenta ČSOK s prezidentem Obchodní a průmyslové komory města Obninsk panem Viaceslavem Narukovem.

17. 3. 2019

KONFERENCE

Na pozvání vedení Svazu průmyslu Ruské federace se prezident komory zúčastnil mezinárodní konference IT standardy a průmysl 4.0 ,která se konala na MIREA - státní ruské technologické univerzitě v Moskvě
Na jednom z největších středoevropských veletrhů Holiday World se na samostatném stánku prezentovala Černá Hora.
V sídle Svazu průmyslu Ruské federace ( SPRF ) se uskutečnilo pracovní setkání prezidenta ČSOK s představiteli ‎SPRF vedených 1.místopředsedou komise svazu průmyslu Andreyem Lotsmanovem.
Prezident komory se setkal již poněkolikáté na pracovním jednání za poslední období s předním ruským politologem Sergeyem Markovem. Hvězdou televizních publicistických pořadů ‎a politických diskusí.
Prezident ČSOK absolvoval několikadenní pracovní program ‎v Moskvě se zaměřením na problematiku vzdělávání, meziuniverzitních vztahů a mezinárodní spolupráci v oblasti vědy a výzkumu.
V týdnu od 4. do 8. února ,kdy probíhala pracovní návštěva komorové mise v Černé Hoře se uskutečnila celá řada jednání s černohorskými vysokými i středními školami
Komorová delegace ‎pod vedením předsedy podvýboru pro vědu Parlamentu ČR profesorem Karlem Raisem v doprovodu velvyslance ČR a prezidenta ČSOK se setkala s Černohorskou ministryní pro vědu