BURZA

ČSOK na základě spolupráce s Velvyslanectvím Republiky KazachstánČSOK předkládá soubor aktuálních mezinárodních obchodních a investičních projektů.


Na základě aktivní spolupráce s Obchodním zastoupením Ruské federace v České republice komora ČSOK předkládá katalog obchodních a investičních příležitostí aktuálně dostupných v Kurganské oblasti Ruské federace.


Na základě aktivní spolupráce s Obchodním zastoupením Ruské federace v České republice komora ČSOK předkládá katalog ruských firem se zájmem o mezinárodní obchodní spolupráci v oblasti ochranných pomůcek.


Na základě aktivní spolupráce s Obchodním zastoupením Ruské federace v České republice komora ČSOK předkládá katalog ruských firem se zájmem o mezinárodní obchodní spolupráci v oblasti spotřebního zboží.


Na základě aktivní spolupráce s Obchodním zastoupením Ruské federace v České republice komora ČSOK předkládá katalog ruských firem se zájmem o mezinárodní obchodní spolupráci v oblasti FMCG.


Na základě aktivní spolupráce s Obchodním zastoupením Ruské federace v České republice komora ČSOK předkládá katalog ruských firem se zájmem o mezinárodní obchodní spolupráci v oblasti zdravotnických a farmaceutických produktů


Na základě aktivní spolupráce s Obchodním zastoupením Ruské federace v České republice komora ČSOK předkládá katalog ruských firem se zájmem o mezinárodní obchodní spolupráci v oblasti dřeva a dřevěných výrobků.


1