25. 3. 2021

Tambov

ČSOK obchodní komora pořádala 23.března ve spolupráci s obchodním zastupitelstvím Ruské federace v Praze online workshop "Obchodně-ekonomická spolupráce Tambovské oblasti a České republiky".


24. 3. 2021

Uzbekistán

        Dne 11.3. se uskutečnila  další online videokonference ze seriálu akcí, které jsou pořádány od loňského roku na podporu českého exportu. Tentokrát byla akce zaměřena na obchodní trh Uzbekistánu. Firmy sdružené v asociaci České důlní a težební ...

Svaz obchodních center  sdružuje 500 obchodních a nákupních center v Ruské federaci, Bělorusku a Kazachstánu. ČSOK obchodní komora  od této nadnárodní organizace  obdržela poptávku a požadavek na navázání spolupráce a obdržení nabídek od českých výrobců a dodavatelů.


2. 3. 2021

Sýrie

ČSOK připravuje obchodní a podnikatelskou misi do Sýrie spojenou s účastí na mezinárodním veletrhu v Damašku v červnu 2021. ČSOK akci připravuje ve spolupráci s obchodním zastoupením České republiky v Sýrii a dalšími partnery. Zájemci se mohou nezávazně přihlásit do...

2. 3. 2021

Kazachstán

Obchodní a podnikatelská mise do Kazachstánu v termínu na konci března resp. začátkem dubna 2021. ČSOK Obchodní komora pořádá obchodní a podnikatelskou misi ve spolupráci se státní agenturou  Kazinvest, Velvyslanectvím republiky Kazachstán v ČR  a dalšími partnery do...
Českým firmám, které se zabývají těžebním průmyslem nabízíme mimořádnou příležitost zúčastnit se v roli pozorovatele online konference: Těžební průmysl v Rusku – obchodní příležitosti. Jedná se o online konferenci, kterou pořádá Rusko -  německá obchodní komora, Ruská unie...

Na základě pozitivních výsledků z našich proexportních aktivit, které jsme realizovali ve spolupráci s obchodním zastoupením Ruské federace v Praze v roce 2020 jsme připravili na letošní první pololetí následující obchodní jednání v jednotlivých oblastech Ruské federace.


Delegace vedení ČSOK se setkala na pracovním jednání s představiteli velvyslanectví Kazachstánu v České republice. Tým velvyslanectví posílil zkušený odborník, který má za úkol rozvoj obchodní a investiční spolupráce mezi Českou republikou a Kazachstánem.


Vedení komory se setkalo na pracovním jednání se  představitelem Unie podnikatelů Baškortostánské republiky Ruské federace v České republice.


ČSOK ve spolupráci s obchodním zastoupením Ministerstva průmyslu a obchodu Ruské federace v Praze  zahajují program obchodních a podnikatelských mísí do vybraných oblastí Ruské federace.