XUZHOU PODEPSALO SMLOUVU O SPOLUPRÁCI S ČSOK

8. 7. 2019

1.července byla podepsána smlouva o spolupráci mezi vládou municipální prefektury desetimilonového města Xuzhou a Česko-Středoasijskou smíšenou obchodní komorou. Podpisem smlouvy vyvrcholila tříletá první etapa navazování kontaktů, vzájemného poznáván a budování důvěry a vztahů, organizování mnoha pracovních cest komory do Číny atd.atd.

Na základě dlouhodobé systematické ,konkrétní a smysluplné činnosti komory získala čínská strana k ČSOK důvěru a vycítila potenciál a motivaci na straně komory a přistoupila k rozhodnutí uzavřít oficiální smluvní spolupráci.

Pro start spolupráce vybraly obě strany následující témata:

-         Spolupráci v oblasti vzdělávání ,vědy a výzkumu, studium čínských studentů na českých vysokých i středních školách, meziuniverzitní spolupráce.

-         Obchodní a ekonomická spolupráce se zaměřením na podporu exportu z České republiky a EU na čínský trh, otevření stálého expocentra české produkce v Xuzhou .

-         Cestovní ruch s tematickým zaměřením na léčebné a lázeňské pobyty čínských občanů v ČR

-         Projekty v oblasti kultury a sportu

Výše uvedená podepsaná dohoda posouvá další spolupráci do zcela jiné dimenze vyšší úrovně spolupráce. Komora,tak vytvořila zcela reálnou příležitost pro české i evropské subjekty působit komfortně a bezpečně na složitém čínském trhu. Jedná se o zásadní průlom na trh s garancí ekonomické bezpečnosti, kterou komora vždy a všude svým klientům poskytuje.

 

  »  Aktuality
Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2019 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz