Aktuality

BIDLI nový klient ČSOK

8. 5. 2018

DELEGACE Z UFY NA JEDNÁNÍ S ČSOK

3. 5. 2018

Ve čtvrtek 3.května přijal prezident komory delegaci z Baškortostánu.

Seminář o zaměstnávání zaměstnanců že třetích zemí

1. 5. 2018

Komora ve spolupráci s agenturou Allaround připravila pro firmy - klienty a partnery ČSOK ‎odborný seminář na téma zaměstnávání zaměstnanců že třetích zemí. Seminář se uskutečnil v dubnu v Praze.

Sklárna pro Suqian

1. 5. 2018

Municipální vláda města Suqian z Číny se obrátila se žádostí o technickou pomoc a spolupraci na ČSOK týkající se realizace expozice foukaného skla a lustrů pro nově budované muzeum skla .

Jmenování stálého představitele ČSOK v Číně

1. 5. 2018

Obchodní komora již mnoho let působí v Čínské lidové republice,která jednoznačně ‎spadá do teritoria Střední Asie.

MISE ČSOK DO ČÍNSKÉHO SUQIAN

11. 4. 2018

Město – prefektura Suqian je moderní dynamicky se rozvíjející 5 milionová metropole, kde ČSOK začala otevírat první kontakty již v únoru 2016. Již v listopadu téhož roku přiletěla delegace ČSOK pod vedením prezidenta komory a poslankyně Parlamentu ČR Vlasty Bohdalové do Suqian, kde započaly první rozhovory o konkrétních možnostech spolupráce. Již tehdy se začalo jednat o spolupráci v oblasti vzdělávání, péče o seniory nebo obchodu.

PRACOVNÍ JEDNÁNÍ ČESKÉ DELEGACE NA TECHNICKÉ UNIVERZITĚ XUZHOU

11. 4. 2018

Delegace ČSOK, která ve dnech 24.- 31. března 2018 pracovně navštívila Čínu se zaměřila na hlavní téma – mezinárodní spolupráce v oblasti vzdělávání, výměnných studijních pobytů a společných projektů ve vědě a výzkumu.

PRACOVNÍ NÁVŠTĚVA DELEGACE ČSOK V XUZHOU

8. 4. 2018

Ve dnech 26.-28.března 2018 navštívila delegace ČSOK pracovně proviční čínské město Xuzhou. Jedná se o 10 milionovou metropoli ,která leží v provincii Jiangsu. S municipální vládou je ČSOK v pravidelném kontaktu od roku 2016, kdy také město navštívil prezident komory s poslankyní a předsedkyní výboru pro vzdělávání vědu a výzkum Vlastou Bohdalovou.

PŘIJETÍ DELEGACE ČSOK NA VELVYSLANECTVÍ ČR V PEKINGU

8. 4. 2018

Početnou misi představitelů českých univerzit organizovanou ČSOK obchodní komorou přijal představitel Velvyslanectví České republiky pan Ondřej Wagner. Obě strany se vzájemně informovali o svých aktuálních plánech a činnosti. Zástupce velvyslanectví potvrdil smysluplnost konání komorové mise zaměřené zejména na vzdělávání .

MISE ČSOK DO ČÍNY

8. 4. 2018

ČSOK obchodní komora uspořádala ve dnech 24.-31. března 2018 obchodní a podnikatelskou misi do Číny. Program mise probíhal celkem na třech místech. Delegace začínala svá pracovní jednání i končila v hlavním městě Číny v Pekingu odkud pokračovala do města Xuzhou a města Suqian. Hlavní profil delegace tvořili představitelé českých státních univerzit z Brna , Českých Budějovic a Prahy reperezentovanými rektory, děkany a profesory .

Nábor firem na misi do Černé Hory

4. 3. 2018

Vedoucí funkcionáři komory využili příležitosti účasti širokého a početného spektra infrastrukturních firem, které se v roli vystavovatelů účastnily mezinárodního veletrhu Aquatherm 2018 ,aby jim nabídli mimořádnou příležitost účastnit se mise do Černé Hory.

Příprava mise komory do Číny

4. 3. 2018

Uskutečnila se pracovní porada prezidenta a viceprezidentky komory Vlasty Bohdalové s profesorem Karlem Raisem ,místopředsedou výboru pro vzdělávání, vědu a výzkum Parlamentu ČR .

Centrum pro Afghánsko České vztahy

4. 3. 2018

Prezident komory zahájil poradu vedení Centra. Úvodní informaci o aktuálním stavu činnosti Centra předložil Ing. Farid Yar, místopředseda správní rady Centra.

Aquatherm 2018

4. 3. 2018

Na mezinárodním veletrhu Aquatherm, který se konal v Praze , jednal prezident komory v doprovodu svého poradce Ing.Skrebeika s představiteli zúčastněných infastrukturních firem. Jedním z hlavních partnerů komory je česká firma Thermona.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2018 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz