Aktuality

Spolupráce olympijských výborů České republiky a Afghánistánu

2. 12. 2018

V minulých dnech zprostředkovala komora spolupráci mezi Českým olympijským výborem a Olympijským výborem Afghánistánu.´Afghánští sportovci mají zájem o pomoc a spolupráci zaměřenou na zkvalitnění práce afghánského olympijského výboru, přípravu sportovců ,ale také budování systému práce s mládeží a podporu sportovních talentů.

ČSOK V ČÍNĚ

19. 11. 2018

Komora úspěšně působí v Číně . Jako specialista na Střední Asii je komora profesionálním subjektem, který bezpečně a kvalifikovaně podporuje české firmy na složitém trhu v Číně.

OBCHODNÍ PROJEKTY ČSOK V EVROPĚ

19. 11. 2018

Komora v letošním roce rozšířila své aktivity na nové dvě země . Černá Hora a Norsko. Úspěšně se podařilo v Oslo a v Podgorici otevřít komorové teritoriální kanceláře se stálými představiteli .

AKTUÁLNÍ PROJEKTY KOMORY NA RUSKÉM TRHU

19. 11. 2018

V říjnu a listopadu se uskutečnilo několik pracovních cest vedení komory do Ruské federace. Cílem všech jednání je podpora exportu, zapojení průmyslu do společných projektů na třetích trzích, vzdělávání, meziuniverzitní spolupráce a přednášková činnost.

Centrum pro Afghánsko ‎České vztahy

6. 11. 2018

Prezident komory zahájil zasedání Centra pro Afghánsko České vztahy, které komora spoluzakládala ‎s poslanci afghánského parlamentu za podpory poslanecké skupiny Parlamentu ČR.

Černá Hora místo atraktivních podnikatelských příležitosti

6. 11. 2018

Černá Hora se vydala na cestu řádného člena Evropské unie, kam by podle plánu měla vstoupit v roce 2025.

Jednání s magistrátem a letištěm v Tivatu

6. 11. 2018

Delegace ČSOK složená z představitelů regionálních ‎mezinárodních letišť Pardubice a České Budějovice a skupiny České centrály cestovního ruchu navštívila také město Tivat, kam delegaci doprovodil velvyslanec ČR pan Karel Urban.

Podnikatelská mise do Černé Hory

6. 11. 2018

Již po třetí v letošním roce pořádala komora obchodní a podnikatelskou misi do Černé Hory. Opět se jednalo a osvědčený postup organizovat úzce specializovanou misi, které se účastní firmy z jednoho oboru.

Cetinje na pozvání ČSOK v České republice

25. 10. 2018

Delegace královského historického města Cetinje z Černé Hory vedená primátorem města Aleksandarem Kaščelanem ‎navštívila ve dnech 22.-24.října na pozvání ČSOK Českou republiku.

Pracovní síly pro český stavební průmysl

18. 10. 2018

Komora pomáhá českým developerům a stavebnim firmám s řešením nedostatku kvalifikovaných pracovních sil.

Přijetí u velvyslance Čínské lidové republiky v Praze

14. 10. 2018

Uskutečnilo se oficiální přijetí prezidenta ČSOK a profesora Karla Raise, poslance a místopředsedy parlamentního výboru ‎pro vzdělávání, vědu a výzkum u Jeho Excelence velvyslance Čínské lidové republiky pana Zhang Jianmin,který nedávno nastoupil do své funkce v ČR.

Porada vedení komory ‎se stálými představiteli ČSOK

14. 10. 2018

V týdnu od 8.října se v ‎Praze uskutečnila konzultační setkání a jednání prezidenta komory se stálými představiteli ČSOK na Ukrajině, Afghánistánu a Íránu.

Delegace primátora Cetinje míří do ČR

1. 10. 2018

Primátor královského historického města Cetinje pan Alexandar Kaščelan přijal pozvání ČSOK a ve druhé polovině října míří na jednání do České republiky.

Cetinje

26. 9. 2018

Královské město Cetinje uspořádalo pro delegaci ČSOK ‎skutečně královské přivítání.

NIKŠIČ

26. 9. 2018

Druhé největší město Černé Hory přijalo podnikatelskou delegaci ‎vedenou prezidentem komory a velvyslancem ČR jako staré přátele.

Xuzhou

26. 9. 2018

Delegace municipální vlády města Xuzhou z čínské provincie Tiang-Su‎ byla přijata vedením ČSOK za účasti představitele Parlamentu ČR poslance prof.Karla Raise, místopředsedy parlamentního výboru pro vzdělávání vědu a výzkum.

TIVAT

23. 9. 2018

Tivat je jedno z nejvýznamnějších přímořských letovisek středomořského pobřeží Černé Hory.

Danilovgrad

23. 9. 2018

V rámci obchodní a podnikatelské mise ČSOK do Černé Hory navštívila delegace v doprovodu velvyslance ČR pana Karla Urbana město Danilovgrad.

Obchodní a podnikatelská mise do Černé Hory

23. 9. 2018

ČSOK již podruhé v letošním roce uspořádala v září ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky ‎obchodní a podnikatelskou misi do Černé Hory.

První polovina září byla pro komoru velmi hektickým obdobím

14. 9. 2018

Na jednání přiletěla nejdříve delegace obchodního ředitele dřevozpracujicího ‎závodu Perm DSK,který je klientem Komory. Uskutečnila se pracovní jednání s vedením holdingu BIDLI a exkurze na jejich výrobním závodě v Červeném Kostelci. A týden na to do Prahy přiletěl na plánovanou návštěvu i generální ředitel Perm DSK, aby pokračoval v jednání o spolupráci v ČR, ale také o vstupu PERM DSK na čínský trh prostřednictvím a za pomoci ČSOK. Jednání s permskou firmou proběhlo za účasti stálého představitele ČSOK v Pekingu.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2018 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz