Aktuality

Uralsk

16. 9. 2016

Prezident komory v doprovodu stálého představitele ČSOK v Zapadokazachstanske oblasti se sešel s primátorem hlavního města oblasti Uralska. Komora je dlouhodobým smluvním partnerem města. Jednání se týkalo zapojení českých infrastrukturních firem do nového projektu Smart Uralsk 4.0

DEN MĚSTA URALSK

9. 9. 2016

Prezident komory jako čestný host se 9.zari 2016 zúčastnil oslav Dne města Uralsk, hlavního města Západokazachstánské oblasti‎.

Iranská delegace v Praze

8. 9. 2016

Na jednání v Praze je v těchto dnech delegace z Iranu, se kterou jedna staly představitel ČSOK v Íránu a Afghánistánu ing. Farid Yar. Komora je partnerem nové vzniklého Centra pro Iransko České vztahy. Iranskym partnerům se připravila prohlídka prosotoru, kde by od října centrum mělo fungovat. Ve stejné budeve bude působit již fungující Centrum pro Afghansko České vztahy a další instituce zemi Střední Asie.

‎VODA TEPLO ENERGIE

8. 9. 2016

7.-9. Září probíhá v Kieve II.mezinarodni specializovaná výstava VODA TEPLO ENERGIE,kterou pořádá smluvní partner ČSOK ‎ukrajinská asociace UKRVODOKANALENERGO.

WESTKAZINVEST 2016

8. 9. 2016

prezident Čsok se účastni 3 . investičního fóra WESTKAZINVEST, které se pořádá v hlavním městě Zapadokazachstanske oblasti v Ural skupiny. ČSOK v oblasti působí intenzivně od roku 2016 prostřednictvím stálého delegáta.

EKONOMICKÉ FÓRUM WESTKAZINVEST 2016

8. 9. 2016

8. září se v Západokazachstánském Uralsku uskutečnilo mezinárodní ekonomické fórum ,kterého se na pozvání akima-gubernátora oblasti zúčastnil prezident ČSOK. Komora v Záapadokazachstánské oblasti působí 10 let.

ČSOK ‎ a Ukrajina

28. 8. 2016

V srpnu 2016 navštívili Prahu postupně partneři a funkcionáři ‎komory.

Aktuální projekty ČSOK

28. 8. 2016

Obchodní komora pracovala intenzivně i během letních měsíců. Prezident komory navštívil pracovně opakovaně Ruskou federaci, Ukrajinu a další země, ve kterých ČSOK ‎prostřednictvím svých stálých delegátů již 15 let každodenně působí.

CEE ATTORNEYS NOVÝM PARTNEREM ČSOK

19. 7. 2016

V úterý 19. července podepsal prezident komory s Judr.Zdeňkem Tomíčkem, vedoucím představitelem advokátní kanceláře CEE Attorneys smlouvu o spolupráci, která má zabezpečit rozšíření podpory a nejen právní ochrany a servisu pro členy a klienty komory ,ale bude jistě přínosem i pro stávající klienty advokátní kanceláře ,kterým komora napomůže získávat atraktivní zakázky a poskytovat ekonomickou bezpečnost v teritoriích, kde komora působí.

PRACOVNÍ NÁVŠTĚVA PREZIDENTA ČSOK V MOSKVĚ

17. 7. 2016

Prezident komory vedl v Moskvě koncem června řadu jednání zaměřených na podporu exportu a přípravu a rozpracování nových aktivit zejména v oblasti infrastrukturních, ale i developerských projektů. Jedno z nejvýznamnější se uskutečnilo na Centru ekonomického rozvoje Sdružení nezávislých států, kde prezident komory jednal s generálním ředitelem centra o zapojení českých firem do programu bezpečná metropole.

PORADA STÁLÝCH PŘEDSTAVITELŮ ČSOK

17. 7. 2016

V Moskvě se za účasti prezidenta komory v červnu uskutečnila porada stálých představitelů ČSOK v Ruské federaci za účelem projednání plánu činnosti ve druhém pololetí 2016. Činnost se soustředí především na infrastrukturní a komunální projekty.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2016 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz