Aktuality

Přijetí u velvyslance Čínské lidové republiky v Praze

 NOVÉ   14. 10. 2018

Uskutečnilo se oficiální přijetí prezidenta ČSOK a profesora Karla Raise, poslance a místopředsedy parlamentního výboru ‎pro vzdělávání, vědu a výzkum u Jeho Excelence velvyslance Čínské lidové republiky pana Zhang Jianmin,který nedávno nastoupil do své funkce v ČR.

Porada vedení komory ‎se stálými představiteli ČSOK

 NOVÉ   14. 10. 2018

V týdnu od 8.října se v ‎Praze uskutečnila konzultační setkání a jednání prezidenta komory se stálými představiteli ČSOK na Ukrajině, Afghánistánu a Íránu.

Delegace primátora Cetinje míří do ČR

1. 10. 2018

Primátor královského historického města Cetinje pan Alexandar Kaščelan přijal pozvání ČSOK a ve druhé polovině října míří na jednání do České republiky.

Cetinje

26. 9. 2018

Královské město Cetinje uspořádalo pro delegaci ČSOK ‎skutečně královské přivítání.

NIKŠIČ

26. 9. 2018

Druhé největší město Černé Hory přijalo podnikatelskou delegaci ‎vedenou prezidentem komory a velvyslancem ČR jako staré přátele.

Xuzhou

26. 9. 2018

Delegace municipální vlády města Xuzhou z čínské provincie Tiang-Su‎ byla přijata vedením ČSOK za účasti představitele Parlamentu ČR poslance prof.Karla Raise, místopředsedy parlamentního výboru pro vzdělávání vědu a výzkum.

TIVAT

23. 9. 2018

Tivat je jedno z nejvýznamnějších přímořských letovisek středomořského pobřeží Černé Hory.

Danilovgrad

23. 9. 2018

V rámci obchodní a podnikatelské mise ČSOK do Černé Hory navštívila delegace v doprovodu velvyslance ČR pana Karla Urbana město Danilovgrad.

Obchodní a podnikatelská mise do Černé Hory

23. 9. 2018

ČSOK již podruhé v letošním roce uspořádala v září ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky ‎obchodní a podnikatelskou misi do Černé Hory.

První polovina září byla pro komoru velmi hektickým obdobím

14. 9. 2018

Na jednání přiletěla nejdříve delegace obchodního ředitele dřevozpracujicího ‎závodu Perm DSK,který je klientem Komory. Uskutečnila se pracovní jednání s vedením holdingu BIDLI a exkurze na jejich výrobním závodě v Červeném Kostelci. A týden na to do Prahy přiletěl na plánovanou návštěvu i generální ředitel Perm DSK, aby pokračoval v jednání o spolupráci v ČR, ale také o vstupu PERM DSK na čínský trh prostřednictvím a za pomoci ČSOK. Jednání s permskou firmou proběhlo za účasti stálého představitele ČSOK v Pekingu.

ČSOK ‎ a Xuzhou

8. 9. 2018

Komora na závěr ‎pracovní návštěvy delegace municipální vlády Xuzhou uspořádala v Praze pracovní večeři na počest čínských hostů.

VUT Brno a Xuzhou

8. 9. 2018

V Brně se 6.-7.září uskutečnila setkání a jednání představitelů ‎Technické univerzity VUT Brno s delegací munucipální vlády čínského Xuzhou.

Xuzhou v Brně

8. 9. 2018

6.září přijela na pozvání ČSOK ‎delegace vlády města Xuzhou vedená ministrem zahraničních vztahu municipální vlády panem Lianyunem Wangem .Pracovni program v České republice zahajovala čínská delegace Brně.

Perm DSK

1. 9. 2018

Na přelomu srpna a září přiletěli postupně do České republiky na pozvání komory nejvyšší představitelé managementu společnosti DSK z Permu.

POZVÁNKA NA MISI DO ČERNÉ HORY

22. 8. 2018

Dovolujeme si Vás pozvat na oficiální misi do Černého Hory, kterou pořádá naše obchodní komora ve spolupráci s velvyslanectvím České republiky v Černé Hoře ve dnech 17.-20.září 2018.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2018 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz