Aktuality

Komorový klastr International Education & Science

10. 5. 2019

Prezident ČSOK jednal v Brně s představiteli univerzit a představiteli vlády Jihomoravského kraje o jejich zapojení do komorového klastru International Education & Science, který bude fungovat v rámci komorové Akademie mezinárodních vztahů a diplomacie.

Jmenován stálý představitel ČSOK v Kazachstánu

7. 5. 2019

Prezident komory předal pověřovací listiny novému stálému představiteli ČSOK v Kazachstánu. Stala se jí od května 2019 Jana Chalupková,která tak posiluje stávající tým stálých představitelů komory,která v Kazachstánu působí od svého založení v roce 2002.

PRACOVNÍ PROGRAM KOMOROVÉ MISE V XUZHOU

6. 5. 2019

Město Xuzhou je jednou z největších městských prefektur čínské provincie Jiangsu. Více jak 10 milionová populace dynamicky se rozvíjejícího města je atraktivním a perspektivním cílem exportních a obchodně ekonomických snah ČSOK v Číně.

PRACOVNÍ PROGRAM DELEGACE V SUQIAN

6. 5. 2019

Municipální vláda pětimilionového čínského města Suqian je smluvním partnerem ČSOK ,která město oficiálně zastupuje v České republice i v Evropské unii.

JEDNÁNÍ KOMOROVÉ DELEGACE V NANKING

6. 5. 2019

Česká delegace složená z představitelů českých a černohorských univerzit jednala na státních univerzitách v Nanking hlavním městě 80 milionové provincie Jiang-su.

MISE ČSOK DO ČÍNY

6. 5. 2019

V dubnu se uskutečnila specializovaná obchodní mise do Číny, kterou organizovala komora za účasti 7 univerzit a vzdělávacích zařízení pod záštitou ministerstva školství ČR a s podporou Parlamentu ČR a Jihomoravského kraje.

Přednáškové turné ruských sinologů v ČR

24. 3. 2019

ČSOK ‎obchodní komora uspořádala přednáškové turné ruských sinologů na českých univerzitách v týdnu od 18. do 22.března.

Setkání poslanců parlamentu ČR s ruskými sinology

24. 3. 2019

Pod záštitou poslance profesora Karla Raise, místopředsedy parlamentního výboru pro vzdělávání, vědu a výzkum zorganizovala komora pracovní setkání ruských sinologů profesora Tavrovského a dr.Remygy setkání s poslanci Parlamentu ČR.

VŠTE České Budějovice pořádali s ČSOK konferenci o Číně

24. 3. 2019

V Českých Budějovicích se na technické univerzitě ‎" Vysoké škole technické a ekonomické " ve spolupráci s ČSOK obchodní komorou 21.března uskutečnila konference o Číně a jejich plánech.

PRACOVNÍ SETKÁNÍ V KABULU

17. 3. 2019

ČSOK obchodní komora a Centrum pro Afghánsko - České vztahy uspořádaly pracovní setkání ,kterého se účastnili poslanci parlamentu ČR, zástupci velvyslanectví Afghánistánu v ČR nebo šéfredaktor Radio Svobodná Evropa vysílání pro Afghánistán a další hosté.

OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

17. 3. 2019

V Českém domě v Moskvě se uskutečnilo pracovní setkání prezidenta ČSOK s prezidentem Obchodní a průmyslové komory města Obninsk panem Viaceslavem Narukovem.

KONFERENCE

17. 3. 2019

Na pozvání vedení Svazu průmyslu Ruské federace se prezident komory zúčastnil mezinárodní konference IT standardy a průmysl 4.0 ,která se konala na MIREA - státní ruské technologické univerzitě v Moskvě

Černá Hora na Holiday World

24. 2. 2019

Na jednom z největších středoevropských veletrhů Holiday World se na samostatném stánku prezentovala Černá Hora.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2019 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz