Aktuality

Infrastrukturní projekty v Ruské federaci

11. 10. 2016

‎V první říjnové dekádě se představitelé ČSOK v Ruské federaci včetně prezidenta komory pohybují v jižních oblastech Ruska, kde intenzivně jedna‎jí o zapojení českých firem do infrastrukturních municipálních projektů zejména v oblasti komunálního hospodářství jako jsou vodovody a kanalizace nebo výstavba mateřských školek, ale jedná se i o developerské projekty,se kterými mají české firmy hlubokou zkušenost.

KONZULTACE VEDENÍ KOMORY V PRAZE

3. 10. 2016

V týdnu od 3.října se zúčastnil viceprezident ČSOK a stálý představitel komory na Ukrajině Igor Titarenko konzultací a porady vedení ČSOK v Praze

MEGAPOLIS XXI. STOLETÍ

29. 9. 2016

28.-30.září 2016 se v baškortostánské Ufě , která leží v Ruské federaci konalo již 8. mezinárodní fórum MEGAPOLIS XXI.STOLETÍ. Pořadatelem této významné akce je Mezinárodní asociace hlavních měst a metropolí zemí Sdružení nezávislých zemí (SNS) , která sdružuje skoro 100 municipálních subjektů a reprezentuje několik desítek milionů občanů.

Uralsk

16. 9. 2016

Prezident komory v doprovodu stálého představitele ČSOK v Zapadokazachstanske oblasti se sešel s primátorem hlavního města oblasti Uralska. Komora je dlouhodobým smluvním partnerem města. Jednání se týkalo zapojení českých infrastrukturních firem do nového projektu Smart Uralsk 4.0

DEN MĚSTA URALSK

9. 9. 2016

Prezident komory jako čestný host se 9.zari 2016 zúčastnil oslav Dne města Uralsk, hlavního města Západokazachstánské oblasti‎.

Iranská delegace v Praze

8. 9. 2016

Na jednání v Praze je v těchto dnech delegace z Iranu, se kterou jedna staly představitel ČSOK v Íránu a Afghánistánu ing. Farid Yar. Komora je partnerem nové vzniklého Centra pro Iransko České vztahy. Iranskym partnerům se připravila prohlídka prosotoru, kde by od října centrum mělo fungovat. Ve stejné budeve bude působit již fungující Centrum pro Afghansko České vztahy a další instituce zemi Střední Asie.

‎VODA TEPLO ENERGIE

8. 9. 2016

7.-9. Září probíhá v Kieve II.mezinarodni specializovaná výstava VODA TEPLO ENERGIE,kterou pořádá smluvní partner ČSOK ‎ukrajinská asociace UKRVODOKANALENERGO.

WESTKAZINVEST 2016

8. 9. 2016

prezident Čsok se účastni 3 . investičního fóra WESTKAZINVEST, které se pořádá v hlavním městě Zapadokazachstanske oblasti v Ural skupiny. ČSOK v oblasti působí intenzivně od roku 2016 prostřednictvím stálého delegáta.

EKONOMICKÉ FÓRUM WESTKAZINVEST 2016

8. 9. 2016

8. září se v Západokazachstánském Uralsku uskutečnilo mezinárodní ekonomické fórum ,kterého se na pozvání akima-gubernátora oblasti zúčastnil prezident ČSOK. Komora v Záapadokazachstánské oblasti působí 10 let.

ČSOK ‎ a Ukrajina

28. 8. 2016

V srpnu 2016 navštívili Prahu postupně partneři a funkcionáři ‎komory.

Aktuální projekty ČSOK

28. 8. 2016

Obchodní komora pracovala intenzivně i během letních měsíců. Prezident komory navštívil pracovně opakovaně Ruskou federaci, Ukrajinu a další země, ve kterých ČSOK ‎prostřednictvím svých stálých delegátů již 15 let každodenně působí.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2016 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz