Aktuality

Řecký večer

 NOVÉ   21. 5. 2017

Ve čtvrtek 18.května pořádala komora ve spolupráci se společnostmi Profi Nemovitosti a Garnets Consulting " Řecký večer ".

Jižní federální okruh Ruské federace

 NOVÉ   21. 5. 2017

V týdnu od 15.května byl v ‎Praze na pracovní návštěvě stálý představitel Komory v Jižním federálním okruhu Ruské federace.

Pracovní jednání s velvyslancem Afghánistánu

 NOVÉ   21. 5. 2017

Ve čtvrtek 18.května se na pozvání poslankyně Parlamentu ČR Vlasty Bohdalové uskutečnilo pracovní jednání spojené se slavnostním obědem, který paní poslankyně ‎pořádala na počest JE velvyslance Afghánistánu v ČR pana Sayeda Mossadeqa Khalili.

Jednání na České exportní bance

12. 5. 2017

V úterý 9.května se uskutečnilo další kolo jednání vedení ČSOK a ředitele 4Rail a.s. na straně jedné a představitelé ČEB na straně druhé.

Česko Rusko Afghánistán

12. 5. 2017

Komora pokračuje v pořádání pracovních setkání podnikatelů v příjemném prostředí elitního pražského restaurantu Kábul, kde se u stolu plného afghánských specialit potkali ředitelé českých, ruských i afghánských subjektů.

Jednání na Ministerstvu zahraničních věcí ČR

4. 5. 2017

Zlatý salonek ministerstva zahraničních věcí byl místem setkání prezidenta ČSOK, poslankyně Parlamentu ČR Vlasty Bohdalové, stálého představitelé ČSOK v Afghánistánu Ing.Farida Yara, ředitele Centra pro Afghánsko České vztahy Faisal Yara se státním tajemníkem Petrem Gajdůškem

APARTMÁNY NA KRÉTĚ

1. 5. 2017

OSTROV SLUNCE A BOHŮ – Apartmány na Krétě “, to je projekt, který naše obchodní komora připravila pro VIP klienty a partnery ČSOK.

Financování investic do nemovitostí

1. 5. 2017

ČSOK obchodní komora ve spolupráci se svým smluvním partnerem Profi Nemovitosti zahájila projekt makléřské a developerské činnosti jak na území České republiky, tak v Řecku.

DIPLOMATICKÁ SNÍDANĚ

12. 4. 2017

Již po druhé v letošním roce přivítal pražský Mánes představitele diplomatické a podnikatelské odborné veřejnosti.

Pracovní setkání v Kábulu

10. 4. 2017

Pražská stylová restaurace Kábul, která více jak 20 let nabízí skvělou Afghánskou kuchyni byla opět místem přátelského setkání, které pořádalo Centrum pro afghánsko české vztahy s ČSOK

EKOLOGICKÉ RYCHLE ROSTOUCÍ STAVBY

3. 4. 2017

Komora zahájila spolupráci s firmou EKOPANELY, která vyrábí stavební desky ze slámy - ekopanely a rovněž nabízí kompletní dodávku výrobních závodů pro tuto výrobu.

Pracovní večer a setkání přátel Afghánistánu

30. 3. 2017

ČSOK a Centrum pro Afghánsko - České ‎vztahy uspořádali první ze série pracovních setkání s partnery, kteří dlouhodobě podporují rozvoj a budování Afghánistánu a zejména demokratizační procesy.

TRAMVAJE A TROLEJBUSY PRO BAŠKORTOSTÁNSKOU UFU

25. 3. 2017

Na spolupráci s městským dopravním podnikem a vedením města Ufa se dohodla česká firma 4Rail na společném projektu generálních oprav a modernizací tramvají T3 ,které jsou české výroby

KOMOROVÝ KLASTR A MODERNIZACE VODOVODŮ A KANALIZACÍ V METROPOLI UFA

25. 3. 2017

Předseda komorového Energeticko- technologického klastru Východ ing. Martin Vondráček ,který je zároveň ředitel úspěšné inženýringové a projekční firmy Garnets Consulting vedl v baškortostánské metropoli Ufa jednání s generálním ředitelem a vedením komunálního podniku Ufa Vodokanal o zapojení komorových firem a klientů do obnovy infrastruktury vodovodů a kanalizací a dalších komunálních objektů.

UFA - MĚSTO VELKÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ A VÝZEV PRO ČESKÝ PRŮMYSL

25. 3. 2017

V týdnu od 20.března se uskutečnila dlouho připravovaná komorová obchodní a podnikatelská mise do Ufy hlavního města Baškortostánu v Ruské federaci.

Mezinárodní ekonomické fórum ‎členů Sdružení nezávislých států

18. 3. 2017

V pátek 17.března se ‎ v Moskvě již po 25 uskutečnilo mezinárodní ekonomické fórum členů Sdružení nezávislých států ( nástupce SSSR)

Komora jednala v Mazaar E Shareef

18. 3. 2017

16.března se uskutečnila jednání představitele komory a Centra pro Afghánsko České vztahy s guvernérem provincie Balkh v Mazaar E Shareef.

Developerské projekty na Krétě

14. 3. 2017

ČSOK ‎ obchodní komora již v roce 2015 začala prověřovat investiční možnosti na Krétě. Ekonomická situace Řecka vytvořila atraktivní příležitosti pro investory na řeckých ostrovech a tedy i na Krétě. Postupně se zhoršující bezpečnostní situace v Evropě právě z Kréty udělala jedno z nejbezpečnějších míst ‎v Evropě.

Afghánistán v Praze

8. 3. 2017

V týdnu od 6.března přiletěl na pracovní návštěvu poradce prezidenta Afghánistánu pan Alhaj Siroos ‎Allaf, který absolvoval pracovní program připravený Centrem pro Afghánsko České vztahy a ČSOK

Diplomatická snídaně

8. 3. 2017

Ve středu 8.března se v prostorách Mánesa v Praze uskutečnila další diplomatická snídaně na aktuální téma ‎- obranný průmysl.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2017 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz