Aktuality

Svaz průmyslu Ruské federace

 NOVÉ   19. 2. 2019

V sídle Svazu průmyslu Ruské federace ( SPRF ) se uskutečnilo pracovní setkání prezidenta ČSOK s představiteli ‎SPRF vedených 1.místopředsedou komise svazu průmyslu Andreyem Lotsmanovem.

Spolupráce s Rusko - tureckým občanským ‎forem

 NOVÉ   19. 2. 2019

Prezident komory se setkal již poněkolikáté na pracovním jednání za poslední období s předním ruským politologem Sergeyem Markovem. Hvězdou televizních publicistických pořadů ‎a politických diskusí.

Pracovní program v Moskvě

 NOVÉ   19. 2. 2019

Prezident ČSOK absolvoval několikadenní pracovní program ‎v Moskvě se zaměřením na problematiku vzdělávání, meziuniverzitních vztahů a mezinárodní spolupráci v oblasti vědy a výzkumu.

Spolupráce s vysokým i středním školstvím Černé Hory

10. 2. 2019

V týdnu od 4. do 8. února ,kdy probíhala pracovní návštěva komorové mise v Černé Hoře se uskutečnila celá řada jednání s černohorskými vysokými i středními školami

Ministerstvo vědy Černé Hory

10. 2. 2019

Komorová delegace ‎pod vedením předsedy podvýboru pro vědu Parlamentu ČR profesorem Karlem Raisem v doprovodu velvyslance ČR a prezidenta ČSOK se setkala s Černohorskou ministryní pro vědu

Parlament Černé Hory

9. 2. 2019

V rámci programu komorové mise do Černé Hory ve dnech 4.-8.2.2019 se uskutečnilo oficiální přijetí delegace z České republiky vedené předsedou parlamentního výboru prof.Karlem Raisem a prezidentem komory,ktery vedl a reprezentoval odbornou část delegace.

Mise do Kostariky

9. 2. 2019

Představitel ČSOK a poradce prezidenta komory ing. Alexandr Skrebeiko doprovází české podnikatele na jejich cestě do Kostariky ve dnech 6. - 24.2.2019. Logistické zabezpečení v místě konání cesty a pracovní program ‎zajišťuje komora

Ministerstvo školství a ministerstvo vědy Černé Hory

9. 2. 2019

Státní tajemník ministerstva školství Černé Hory za účasti početné skupiny nejvyšších funkcionářů ‎ministerstva přijalo českou delegaci vedenou prezidentem komory a předsedou výboru vysokého školství a vědy prof.Karlem Raisem.

Podpora stavebnímu trhu České republiky

30. 1. 2019

Komora začíná napomáhat vytvoření nových kapacit pro český stavební trh.

Konzultace s komorovými stálými představiteli.

20. 1. 2019

V lednu probíhaly setkání prezidenta komory se stálými představiteli, kteří přiletěli do České republiky na konzultace.

Komora vstupuje do 18 roku své činnosti

1. 1. 2019

Hned na začátku letošního roku vstupuje komora do 18 roku své činnosti. Vyrostla z dětských strevíčků a prošla si i obdobím složitého dospívání ,aby dnes vplula do klidného přístavu plnoletosti a dospělosti. Komora se stala pevným bodem a bezpečnou oporou českého průmyslu na jeho cestě a snahám v složitých vodách mezinárodního obchodu v zemích ‎bývalého Sovětského svazu a Střední Asie.

Prezident komory na jednání v Moskvě

16. 12. 2018

V prosinci se uskutečnila pracovní cesta prezidenta komory na jednání v Moskvě, která se týkala projektu navázání meziuniverzitní spolupráce s cílem náboru studentů pro placené studium na českých vysokých školách.

Mise ČSOK ‎v Perském kraji a v Moskvě

16. 12. 2018

V týdnu od 10.prosince byla v Perském kraji a v Moskvě ‎delegace ČSOK vedená ing.Alexandrem Skrebeikem, poradcem prezidenta a rektorem akademie ČSOK .

Komora v čínském Hebei

16. 12. 2018

Stálý představitel ‎ČSOK v Číně Jan Körbel přednášel začátkem prosince v provincii Hebei na téma Inovace ve spolupráci na Nové hedvábné stezce a Belt and Road a Česká republika.

Spolupráce olympijských výborů České republiky a Afghánistánu

2. 12. 2018

V minulých dnech zprostředkovala komora spolupráci mezi Českým olympijským výborem a Olympijským výborem Afghánistánu.´Afghánští sportovci mají zájem o pomoc a spolupráci zaměřenou na zkvalitnění práce afghánského olympijského výboru, přípravu sportovců ,ale také budování systému práce s mládeží a podporu sportovních talentů.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2019 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz