Aktuality

KOMOROVÁ MISE DO SUQIAN A SUZHOU

 NOVÉ   21. 11. 2017

Na konec ledna 2018 plánuje komora uspořádat obchodní a podnikatelskou misi do čínských měst Suqian a Suzhou, kde dlouhodobě ČSOK spolupracuje s místními vládami.

Komora se vrací do Sýrie

 NOVÉ   21. 11. 2017

ČSOK ‎od svého vzniku působila vedle zemi Střední Asie a bývalého Sovětského svazu i v Sýrii. Velmi úspěšné a dlouhodobě komora podporovala český průmysl na atraktivním arabském trhu.

Infrastrukturní projekty v Ruské federaci

12. 11. 2017

ve dnech ‎4. -10.listopadu se uskutečnila pracovní cesta prezidenta komory po oblastech Ruské federace.

Pracovní jednání v Moskvě

23. 10. 2017

V týdnu od 14.října byl prezident komory na pracovní návštěvě Ruské ‎federace , kde vedl řadu jednání s představiteli federálních i oblastních struktur. Mimo jiné se prezident komory setkal s představiteli ministerstva zahraničí Ruské federace nebo ruské dumy, ale také s představiteli velvyslanectví ČR v Moskvě.

Pražská strojírna

23. 10. 2017

Prezident komory navštívil výrobní závod Pražská strojírna , která by se ‎měla stát páteřním subjektem projektu oprav a modernizací tramvají T3 v Ufě.

Jednání na magistrátu Ufy

28. 9. 2017

Vyvrcholením několikadenní návštěvy komorové delegace vedené prezidentem komory,které se zúčastnila skupina infrastrukturních, průmyslových, a výrobních firem ‎,které se s podporou komory ucházejí o kontrakty na modernizaci tramvají T3, výstavbě tramvajových tratí a modernizaci vodovodní a kanalizační sítě, bylo setkání s primátorem Ufy panem Irekem Yalalovem,který je zároveň prezidentem asociace metropolí a hlavních měst Sdružení nezávislých států.

Fórum a veletrh veřejná doprava Ufa 2017

27. 9. 2017

V Ufě se ve dnech 26. - 28. září konalo fórum a ‎veletrh na téma veřejná hromadná doprava.

Ufavodokanal

26. 9. 2017

Prezident komory v doprovodu představitelů českého průmyslu jednal v Ufě s generálním ředitelem a 1.náměstkem generálního ředitele ‎Ufavodokanálu o startu komorové firmy Garnest Consulting v projektu úpravny vody ve čtvrti Shaksha v Ufě a o dalších dvou dílčích projektech v celkovém objemu 500 milionů rublů.

Jednání na Dopravním podniku města Ufa

25. 9. 2017

V týdnu od 25.září byla na pracovním jednání v Ufě delegace ČSOK ‎za účasti skupiny českých firem 4.Rail, Pražské strojírny, Energoline ,Cubespace, Garnets atd..

Podpis memoranda mezi Centrem a parlamentem Afghanistanu

23. 9. 2017

Vyvrcholením týdenní pracovní návštěvy delegace afghánského parlamentu bylo podepsání memoranda mezi Centrem pro Afghánsko české vztahy a Vysokým úřadem Parlamentu Afghanistanu.

Afghánská delegace jednala se zástupci Ministerstva vnitra ČR

23. 9. 2017

V prostorách Centra pro Afghánsko ‎České vztahy se uskutečnilo setkání afghánské delegace se zástupci Ministerstva vnitra ČR

Přijetí ‎afghánské delegace v Parlamentu ČR

23. 9. 2017

Komora společně s Centrem pro afghánsko české vztahy zorganizovala oficiální jednání s poslanci Parlamentu ČR.

Delegace parlamentu Afghánistánu v Praze

23. 9. 2017

15. října vyvrcholily více, jak roční aktivity komory ‎příletem delegace parlamentu Afghanistanu.

DELEGACE PRIMÁTORA UFY V PRAZE

15. 9. 2017

Vyvrcholením ročních aktivit komory byla zářijová návštěva primátora Ufy, který přiletěl do Prahy 15. Září v čele delegace, ve které byli mimo jiné generální ředitel dopravního podniku Ufy , generální ředitel vodovodů a kanalizací Ufy nebo šéf investic města Ufy a další.

JEDNÁNÍ DOPRAVNÍCH PODNIKŮ UFY A PRAHY

15. 9. 2017

Součástí pracovního programu delegace primátora Ufy v Praze bylo jednání vedoucích představitelů dopravních podniků Prahy a Ufy.

UFA VODOKANAL

15. 9. 2017

S delegací primátora Ufy přiletěl do Prahy na pozvání ČSOK i vedení komunálního podniku Ufavodokanál , který představovali jeho generální ředitel a první náměstek generálního ředitele.

UFA A EXPORTNÍ FINANCOVÁNÍ

15. 9. 2017

ČSOK připravila s Českou exportní bankou pracovní setkaní s delegací primátora Ufy na téma možnosti a podmínky exportního financování infrastrukturních a dopravních projektů v Ufě.

PŘIJETÍ DELEGACE UFY V PARLAMENTU ČESKÉ REPUBLIKY

15. 9. 2017

Místopředseda parlamentního výboru a poslanec Parlamentu ČR Vlasta Bohdalová přijala delegaci primátora Ufy Ireka Yalalova .


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2017 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz