Aktuality

Prezident komory na jednání v Moskvě

16. 12. 2018

V prosinci se uskutečnila pracovní cesta prezidenta komory na jednání v Moskvě, která se týkala projektu navázání meziuniverzitní spolupráce s cílem náboru studentů pro placené studium na českých vysokých školách.

Mise ČSOK ‎v Perském kraji a v Moskvě

16. 12. 2018

V týdnu od 10.prosince byla v Perském kraji a v Moskvě ‎delegace ČSOK vedená ing.Alexandrem Skrebeikem, poradcem prezidenta a rektorem akademie ČSOK .

Komora v čínském Hebei

16. 12. 2018

Stálý představitel ‎ČSOK v Číně Jan Körbel přednášel začátkem prosince v provincii Hebei na téma Inovace ve spolupráci na Nové hedvábné stezce a Belt and Road a Česká republika.

Spolupráce olympijských výborů České republiky a Afghánistánu

2. 12. 2018

V minulých dnech zprostředkovala komora spolupráci mezi Českým olympijským výborem a Olympijským výborem Afghánistánu.´Afghánští sportovci mají zájem o pomoc a spolupráci zaměřenou na zkvalitnění práce afghánského olympijského výboru, přípravu sportovců ,ale také budování systému práce s mládeží a podporu sportovních talentů.

ČSOK V ČÍNĚ

19. 11. 2018

Komora úspěšně působí v Číně . Jako specialista na Střední Asii je komora profesionálním subjektem, který bezpečně a kvalifikovaně podporuje české firmy na složitém trhu v Číně.

OBCHODNÍ PROJEKTY ČSOK V EVROPĚ

19. 11. 2018

Komora v letošním roce rozšířila své aktivity na nové dvě země . Černá Hora a Norsko. Úspěšně se podařilo v Oslo a v Podgorici otevřít komorové teritoriální kanceláře se stálými představiteli .

AKTUÁLNÍ PROJEKTY KOMORY NA RUSKÉM TRHU

19. 11. 2018

V říjnu a listopadu se uskutečnilo několik pracovních cest vedení komory do Ruské federace. Cílem všech jednání je podpora exportu, zapojení průmyslu do společných projektů na třetích trzích, vzdělávání, meziuniverzitní spolupráce a přednášková činnost.

Centrum pro Afghánsko ‎České vztahy

6. 11. 2018

Prezident komory zahájil zasedání Centra pro Afghánsko České vztahy, které komora spoluzakládala ‎s poslanci afghánského parlamentu za podpory poslanecké skupiny Parlamentu ČR.

Černá Hora místo atraktivních podnikatelských příležitosti

6. 11. 2018

Černá Hora se vydala na cestu řádného člena Evropské unie, kam by podle plánu měla vstoupit v roce 2025.

Jednání s magistrátem a letištěm v Tivatu

6. 11. 2018

Delegace ČSOK složená z představitelů regionálních ‎mezinárodních letišť Pardubice a České Budějovice a skupiny České centrály cestovního ruchu navštívila také město Tivat, kam delegaci doprovodil velvyslanec ČR pan Karel Urban.

Podnikatelská mise do Černé Hory

6. 11. 2018

Již po třetí v letošním roce pořádala komora obchodní a podnikatelskou misi do Černé Hory. Opět se jednalo a osvědčený postup organizovat úzce specializovanou misi, které se účastní firmy z jednoho oboru.

Cetinje na pozvání ČSOK v České republice

25. 10. 2018

Delegace královského historického města Cetinje z Černé Hory vedená primátorem města Aleksandarem Kaščelanem ‎navštívila ve dnech 22.-24.října na pozvání ČSOK Českou republiku.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2019 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz