Aktuality

VZDĚLÁVÁNÍ A CESTOVNÍ RUCH V ČERNÉ HOŘE

15. 6. 2018

Komora jednala se státním tajemníkem ministerstva turismu Černé Hory o konkrétní spolupráci a podpoře cestovního ruchu.

BUDOVÁNÍ KOMUNÁLNÍ INFRASTRUTKURY V ČERNÉ HOŘE

15. 6. 2018

Delegace ČSOK ,která navštívila v rámci obchodní mise Černou Horu neměla jednání pouze v hlavním městě v Podgorici,ale i v dalších významných centrech země. Jednalo se konkrétně o města Nikšič, Cetinje a Danilovgrad. Účastníci delegace reprezentovali zejména český infrastrukturní průmysl - vodovody a kanalizace, výroba el.energie, výroba a dodávky tepla nebo likvidaci komunálního odpadu.

ČESKÁ PERSPEKTIVA V ČERNÉ HOŘE

12. 6. 2018

Od 5.června do 8. června pobývala delegace ČSOK vedená prezidentem komory v Černé Hoře na obchodní a podnikatelské misi. Profil účastníků mise byl zaměřen zejména na oblast komunální infrastruktury tzn. vodovody a kanalizace, energetika a výroba tepla nebo likvidace odpadu, ale také cestovní ruch a vzdělávání.

JEDNÁNÍ S HEJTMANEM PARDUBICKÉHO ‎KRAJE

3. 6. 2018

V úterý 29.května s‎e uskutečnilo pracovní setkání prezidenta komory a viceprezidentky komory Vlasty Bohdalové s hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým.

BIDLI nový klient ČSOK

8. 5. 2018

DELEGACE Z UFY NA JEDNÁNÍ S ČSOK

3. 5. 2018

Ve čtvrtek 3.května přijal prezident komory delegaci z Baškortostánu.

Seminář o zaměstnávání zaměstnanců že třetích zemí

1. 5. 2018

Komora ve spolupráci s agenturou Allaround připravila pro firmy - klienty a partnery ČSOK ‎odborný seminář na téma zaměstnávání zaměstnanců že třetích zemí. Seminář se uskutečnil v dubnu v Praze.

Sklárna pro Suqian

1. 5. 2018

Municipální vláda města Suqian z Číny se obrátila se žádostí o technickou pomoc a spolupraci na ČSOK týkající se realizace expozice foukaného skla a lustrů pro nově budované muzeum skla .

Jmenování stálého představitele ČSOK v Číně

1. 5. 2018

Obchodní komora již mnoho let působí v Čínské lidové republice,která jednoznačně ‎spadá do teritoria Střední Asie.

MISE ČSOK DO ČÍNSKÉHO SUQIAN

11. 4. 2018

Město – prefektura Suqian je moderní dynamicky se rozvíjející 5 milionová metropole, kde ČSOK začala otevírat první kontakty již v únoru 2016. Již v listopadu téhož roku přiletěla delegace ČSOK pod vedením prezidenta komory a poslankyně Parlamentu ČR Vlasty Bohdalové do Suqian, kde započaly první rozhovory o konkrétních možnostech spolupráce. Již tehdy se začalo jednat o spolupráci v oblasti vzdělávání, péče o seniory nebo obchodu.

PRACOVNÍ JEDNÁNÍ ČESKÉ DELEGACE NA TECHNICKÉ UNIVERZITĚ XUZHOU

11. 4. 2018

Delegace ČSOK, která ve dnech 24.- 31. března 2018 pracovně navštívila Čínu se zaměřila na hlavní téma – mezinárodní spolupráce v oblasti vzdělávání, výměnných studijních pobytů a společných projektů ve vědě a výzkumu.

PRACOVNÍ NÁVŠTĚVA DELEGACE ČSOK V XUZHOU

8. 4. 2018

Ve dnech 26.-28.března 2018 navštívila delegace ČSOK pracovně proviční čínské město Xuzhou. Jedná se o 10 milionovou metropoli ,která leží v provincii Jiangsu. S municipální vládou je ČSOK v pravidelném kontaktu od roku 2016, kdy také město navštívil prezident komory s poslankyní a předsedkyní výboru pro vzdělávání vědu a výzkum Vlastou Bohdalovou.

PŘIJETÍ DELEGACE ČSOK NA VELVYSLANECTVÍ ČR V PEKINGU

8. 4. 2018

Početnou misi představitelů českých univerzit organizovanou ČSOK obchodní komorou přijal představitel Velvyslanectví České republiky pan Ondřej Wagner. Obě strany se vzájemně informovali o svých aktuálních plánech a činnosti. Zástupce velvyslanectví potvrdil smysluplnost konání komorové mise zaměřené zejména na vzdělávání .

MISE ČSOK DO ČÍNY

8. 4. 2018

ČSOK obchodní komora uspořádala ve dnech 24.-31. března 2018 obchodní a podnikatelskou misi do Číny. Program mise probíhal celkem na třech místech. Delegace začínala svá pracovní jednání i končila v hlavním městě Číny v Pekingu odkud pokračovala do města Xuzhou a města Suqian. Hlavní profil delegace tvořili představitelé českých státních univerzit z Brna , Českých Budějovic a Prahy reperezentovanými rektory, děkany a profesory .


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2018 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz