Aktuality

Přednáškové turné ruských sinologů v ČR

24. 3. 2019

ČSOK ‎obchodní komora uspořádala přednáškové turné ruských sinologů na českých univerzitách v týdnu od 18. do 22.března.

Setkání poslanců parlamentu ČR s ruskými sinology

24. 3. 2019

Pod záštitou poslance profesora Karla Raise, místopředsedy parlamentního výboru pro vzdělávání, vědu a výzkum zorganizovala komora pracovní setkání ruských sinologů profesora Tavrovského a dr.Remygy setkání s poslanci Parlamentu ČR.

VŠTE České Budějovice pořádali s ČSOK konferenci o Číně

24. 3. 2019

V Českých Budějovicích se na technické univerzitě ‎" Vysoké škole technické a ekonomické " ve spolupráci s ČSOK obchodní komorou 21.března uskutečnila konference o Číně a jejich plánech.

PRACOVNÍ SETKÁNÍ V KABULU

17. 3. 2019

ČSOK obchodní komora a Centrum pro Afghánsko - České vztahy uspořádaly pracovní setkání ,kterého se účastnili poslanci parlamentu ČR, zástupci velvyslanectví Afghánistánu v ČR nebo šéfredaktor Radio Svobodná Evropa vysílání pro Afghánistán a další hosté.

OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

17. 3. 2019

V Českém domě v Moskvě se uskutečnilo pracovní setkání prezidenta ČSOK s prezidentem Obchodní a průmyslové komory města Obninsk panem Viaceslavem Narukovem.

KONFERENCE

17. 3. 2019

Na pozvání vedení Svazu průmyslu Ruské federace se prezident komory zúčastnil mezinárodní konference IT standardy a průmysl 4.0 ,která se konala na MIREA - státní ruské technologické univerzitě v Moskvě

Černá Hora na Holiday World

24. 2. 2019

Na jednom z největších středoevropských veletrhů Holiday World se na samostatném stánku prezentovala Černá Hora.

Svaz průmyslu Ruské federace

19. 2. 2019

V sídle Svazu průmyslu Ruské federace ( SPRF ) se uskutečnilo pracovní setkání prezidenta ČSOK s představiteli ‎SPRF vedených 1.místopředsedou komise svazu průmyslu Andreyem Lotsmanovem.

Spolupráce s Rusko - tureckým občanským ‎forem

19. 2. 2019

Prezident komory se setkal již poněkolikáté na pracovním jednání za poslední období s předním ruským politologem Sergeyem Markovem. Hvězdou televizních publicistických pořadů ‎a politických diskusí.

Pracovní program v Moskvě

19. 2. 2019

Prezident ČSOK absolvoval několikadenní pracovní program ‎v Moskvě se zaměřením na problematiku vzdělávání, meziuniverzitních vztahů a mezinárodní spolupráci v oblasti vědy a výzkumu.

Spolupráce s vysokým i středním školstvím Černé Hory

10. 2. 2019

V týdnu od 4. do 8. února ,kdy probíhala pracovní návštěva komorové mise v Černé Hoře se uskutečnila celá řada jednání s černohorskými vysokými i středními školami

Ministerstvo vědy Černé Hory

10. 2. 2019

Komorová delegace ‎pod vedením předsedy podvýboru pro vědu Parlamentu ČR profesorem Karlem Raisem v doprovodu velvyslance ČR a prezidenta ČSOK se setkala s Černohorskou ministryní pro vědu

Parlament Černé Hory

9. 2. 2019

V rámci programu komorové mise do Černé Hory ve dnech 4.-8.2.2019 se uskutečnilo oficiální přijetí delegace z České republiky vedené předsedou parlamentního výboru prof.Karlem Raisem a prezidentem komory,ktery vedl a reprezentoval odbornou část delegace.

Mise do Kostariky

9. 2. 2019

Představitel ČSOK a poradce prezidenta komory ing. Alexandr Skrebeiko doprovází české podnikatele na jejich cestě do Kostariky ve dnech 6. - 24.2.2019. Logistické zabezpečení v místě konání cesty a pracovní program ‎zajišťuje komora

Ministerstvo školství a ministerstvo vědy Černé Hory

9. 2. 2019

Státní tajemník ministerstva školství Černé Hory za účasti početné skupiny nejvyšších funkcionářů ‎ministerstva přijalo českou delegaci vedenou prezidentem komory a předsedou výboru vysokého školství a vědy prof.Karlem Raisem.

Podpora stavebnímu trhu České republiky

30. 1. 2019

Komora začíná napomáhat vytvoření nových kapacit pro český stavební trh.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2019 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz