Aktuality

Českomoravská konfederace odborových svazů

 NOVÉ   14. 2. 2017

Uskutečnilo se setkání prezidenta ČSOK s předsedou ČMKOS Josefem Středulou ‎. Ukrajinská federace odborových svazů prostřednictvím komory požádala o navázání kontaktu s českými odborovými partnery.

‎Konference v Jaremche

 NOVÉ   14. 2. 2017

Již po čtrnácté se ve dnech 9.-10. února uskutečnila v Západoukrajinské Jaremche mezinárodní konference zaměřená na komunální infrastrukturu a rozvoj měst Ukrajiny.

Afghánská delegace na jednání v ČR

3. 2. 2017

Ve středu 1.února přiletěla do České ‎republiky Afghánská delegace z Mazar -E Sharif na pracovní návštěvu.

Íránské projekty

26. 1. 2017

Ve čtvrtek 26.ledna se v Praze uskutečnila porada vedení komory se stálým představitelem ČSOK ‎v Teheranu.

Přijetí ukrajinské delegace na‎ Svazu měst a obcí ČR

26. 1. 2017

26.ledna se uskutečnilo oficiální přijetí ukrajinské delegace Asociace měst Ukrajina na Svazu měst a obcí České republiky.

Delegace Asociace měst Ukrajiny v Praze

26. 1. 2017

Ve dnech 24. - 26.ledna pobývá v České republice na pracovní návštěvě delegace Asociace měst Ukrajiny, kterou vede její předseda ‎Pavlo Kozyrev.

Přijetí ukrajinské delegace v Parlamentu ČR

26. 1. 2017

Poslanec Marek Ženíšek a předseda klubu starostů za TOP09 Petr Ducháček přijali v prostorách Parlamentu ukrajinskou delegaci Asociace měst Ukrajiny.

Prohlášení k tragické události v Kandaharu

12. 1. 2017

Prezidium ČSOK s hlubokou lítostí oznamuje, že v pondělí 10.ledna 2017 se stal obětí teroristického útoku v prostorách úřadu guvernéra Kandaharu představitel komory v Afghánistánu, pan Baz Jauzjani.

INFRASTRUKTURNÍ PROJEKTY V UFĚ

18. 12. 2016

Hlavní město autonomní republiky Baškortostán v Ruské federaci se jmenuje Ufa. Jedná se o významné obchodní, ekonomické a průmyslové centrum . V aglomeraci megapole dnes kde žije 1,4 milionu obyvatel.

PRACOVNÍ NÁVŠTĚVA STÁLÉHO PŘEDSTAVITELE ČSOK V PRAZE

11. 12. 2016

V týdnu od 5.prosince byl v Praze na konzultacích a jednáních viceprezident komory a stálý představitel ČSOK na Ukrajině Igor Titarenko, který byl také MZV ČR odsouhlasen do funkce honorárního konzula ČR v Oděse.

KOMORA V REGIONECH

6. 12. 2016

Poslední týden v listopadu byl prezident komory na pracovní cestě po regionech Ruské federace, kde komora dlouhodobě působí a kde má svá stálá obchodně technická centra a zastoupení a to jak v jižních regionech Ruské federace, tak v Povoložském federálním okruhu, ale i v hlavním městě v Moskvě.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2017 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz