Aktuality

DIPLOMATICKÁ SNÍDANĚ

12. 4. 2017

Již po druhé v letošním roce přivítal pražský Mánes představitele diplomatické a podnikatelské odborné veřejnosti.

Pracovní setkání v Kábulu

10. 4. 2017

Pražská stylová restaurace Kábul, která více jak 20 let nabízí skvělou Afghánskou kuchyni byla opět místem přátelského setkání, které pořádalo Centrum pro afghánsko české vztahy s ČSOK

EKOLOGICKÉ RYCHLE ROSTOUCÍ STAVBY

3. 4. 2017

Komora zahájila spolupráci s firmou EKOPANELY, která vyrábí stavební desky ze slámy - ekopanely a rovněž nabízí kompletní dodávku výrobních závodů pro tuto výrobu.

Pracovní večer a setkání přátel Afghánistánu

30. 3. 2017

ČSOK a Centrum pro Afghánsko - České ‎vztahy uspořádali první ze série pracovních setkání s partnery, kteří dlouhodobě podporují rozvoj a budování Afghánistánu a zejména demokratizační procesy.

TRAMVAJE A TROLEJBUSY PRO BAŠKORTOSTÁNSKOU UFU

25. 3. 2017

Na spolupráci s městským dopravním podnikem a vedením města Ufa se dohodla česká firma 4Rail na společném projektu generálních oprav a modernizací tramvají T3 ,které jsou české výroby

KOMOROVÝ KLASTR A MODERNIZACE VODOVODŮ A KANALIZACÍ V METROPOLI UFA

25. 3. 2017

Předseda komorového Energeticko- technologického klastru Východ ing. Martin Vondráček ,který je zároveň ředitel úspěšné inženýringové a projekční firmy Garnets Consulting vedl v baškortostánské metropoli Ufa jednání s generálním ředitelem a vedením komunálního podniku Ufa Vodokanal o zapojení komorových firem a klientů do obnovy infrastruktury vodovodů a kanalizací a dalších komunálních objektů.

UFA - MĚSTO VELKÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ A VÝZEV PRO ČESKÝ PRŮMYSL

25. 3. 2017

V týdnu od 20.března se uskutečnila dlouho připravovaná komorová obchodní a podnikatelská mise do Ufy hlavního města Baškortostánu v Ruské federaci.

Mezinárodní ekonomické fórum ‎členů Sdružení nezávislých států

18. 3. 2017

V pátek 17.března se ‎ v Moskvě již po 25 uskutečnilo mezinárodní ekonomické fórum členů Sdružení nezávislých států ( nástupce SSSR)

Komora jednala v Mazaar E Shareef

18. 3. 2017

16.března se uskutečnila jednání představitele komory a Centra pro Afghánsko České vztahy s guvernérem provincie Balkh v Mazaar E Shareef.

Developerské projekty na Krétě

14. 3. 2017

ČSOK ‎ obchodní komora již v roce 2015 začala prověřovat investiční možnosti na Krétě. Ekonomická situace Řecka vytvořila atraktivní příležitosti pro investory na řeckých ostrovech a tedy i na Krétě. Postupně se zhoršující bezpečnostní situace v Evropě právě z Kréty udělala jedno z nejbezpečnějších míst ‎v Evropě.

Afghánistán v Praze

8. 3. 2017

V týdnu od 6.března přiletěl na pracovní návštěvu poradce prezidenta Afghánistánu pan Alhaj Siroos ‎Allaf, který absolvoval pracovní program připravený Centrem pro Afghánsko České vztahy a ČSOK

Diplomatická snídaně

8. 3. 2017

Ve středu 8.března se v prostorách Mánesa v Praze uskutečnila další diplomatická snídaně na aktuální téma ‎- obranný průmysl.

Jednání s Ruskými investory v Karlových Varech

6. 3. 2017

Prezident komory v doprovodu poradce prezidenta ČSOK ing. Alexandra Skrebeika jednali s Ruskými investory v Karlových Varech v pondělí 6.března.

ROSTOV NA DONU

26. 2. 2017

V minulých dnech prezident komory absolvoval plánovanou cestu do Rostova na Donem, významné Jihoruské obchodního, správního a politického centra s bohatou historickou minulostí.

Českomoravská konfederace odborových svazů

14. 2. 2017

Uskutečnilo se setkání prezidenta ČSOK s předsedou ČMKOS Josefem Středulou ‎. Ukrajinská federace odborových svazů prostřednictvím komory požádala o navázání kontaktu s českými odborovými partnery.

‎Konference v Jaremche

14. 2. 2017

Již po čtrnácté se ve dnech 9.-10. února uskutečnila v Západoukrajinské Jaremche mezinárodní konference zaměřená na komunální infrastrukturu a rozvoj měst Ukrajiny.

Afghánská delegace na jednání v ČR

3. 2. 2017

Ve středu 1.února přiletěla do České ‎republiky Afghánská delegace z Mazar -E Sharif na pracovní návštěvu.

Íránské projekty

26. 1. 2017

Ve čtvrtek 26.ledna se v Praze uskutečnila porada vedení komory se stálým představitelem ČSOK ‎v Teheranu.

Přijetí ukrajinské delegace na‎ Svazu měst a obcí ČR

26. 1. 2017

26.ledna se uskutečnilo oficiální přijetí ukrajinské delegace Asociace měst Ukrajina na Svazu měst a obcí České republiky.

Delegace Asociace měst Ukrajiny v Praze

26. 1. 2017

Ve dnech 24. - 26.ledna pobývá v České republice na pracovní návštěvě delegace Asociace měst Ukrajiny, kterou vede její předseda ‎Pavlo Kozyrev.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2017 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz