Aktuality

TRAMVAJE A TROLEJBUSY PRO BAŠKORTOSTÁNSKOU UFU

 NOVÉ   25. 3. 2017

Na spolupráci s městským dopravním podnikem a vedením města Ufa se dohodla česká firma 4Rail na společném projektu generálních oprav a modernizací tramvají T3 ,které jsou české výroby

KOMOROVÝ KLASTR A MODERNIZACE VODOVODŮ A KANALIZACÍ V METROPOLI UFA

 NOVÉ   25. 3. 2017

Předseda komorového Energeticko- technologického klastru Východ ing. Martin Vondráček ,který je zároveň ředitel úspěšné inženýringové a projekční firmy Garnets Consulting vedl v baškortostánské metropoli Ufa jednání s generálním ředitelem a vedením komunálního podniku Ufa Vodokanal o zapojení komorových firem a klientů do obnovy infrastruktury vodovodů a kanalizací a dalších komunálních objektů.

UFA - MĚSTO VELKÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ A VÝZEV PRO ČESKÝ PRŮMYSL

 NOVÉ   25. 3. 2017

V týdnu od 20.března se uskutečnila dlouho připravovaná komorová obchodní a podnikatelská mise do Ufy hlavního města Baškortostánu v Ruské federaci.

Mezinárodní ekonomické fórum ‎členů Sdružení nezávislých států

18. 3. 2017

V pátek 17.března se ‎ v Moskvě již po 25 uskutečnilo mezinárodní ekonomické fórum členů Sdružení nezávislých států ( nástupce SSSR)

Komora jednala v Mazaar E Shareef

18. 3. 2017

16.března se uskutečnila jednání představitele komory a Centra pro Afghánsko České vztahy s guvernérem provincie Balkh v Mazaar E Shareef.

Developerské projekty na Krétě

14. 3. 2017

ČSOK ‎ obchodní komora již v roce 2015 začala prověřovat investiční možnosti na Krétě. Ekonomická situace Řecka vytvořila atraktivní příležitosti pro investory na řeckých ostrovech a tedy i na Krétě. Postupně se zhoršující bezpečnostní situace v Evropě právě z Kréty udělala jedno z nejbezpečnějších míst ‎v Evropě.

Afghánistán v Praze

8. 3. 2017

V týdnu od 6.března přiletěl na pracovní návštěvu poradce prezidenta Afghánistánu pan Alhaj Siroos ‎Allaf, který absolvoval pracovní program připravený Centrem pro Afghánsko České vztahy a ČSOK

Diplomatická snídaně

8. 3. 2017

Ve středu 8.března se v prostorách Mánesa v Praze uskutečnila další diplomatická snídaně na aktuální téma ‎- obranný průmysl.

Jednání s Ruskými investory v Karlových Varech

6. 3. 2017

Prezident komory v doprovodu poradce prezidenta ČSOK ing. Alexandra Skrebeika jednali s Ruskými investory v Karlových Varech v pondělí 6.března.

ROSTOV NA DONU

26. 2. 2017

V minulých dnech prezident komory absolvoval plánovanou cestu do Rostova na Donem, významné Jihoruské obchodního, správního a politického centra s bohatou historickou minulostí.

Českomoravská konfederace odborových svazů

14. 2. 2017

Uskutečnilo se setkání prezidenta ČSOK s předsedou ČMKOS Josefem Středulou ‎. Ukrajinská federace odborových svazů prostřednictvím komory požádala o navázání kontaktu s českými odborovými partnery.

‎Konference v Jaremche

14. 2. 2017

Již po čtrnácté se ve dnech 9.-10. února uskutečnila v Západoukrajinské Jaremche mezinárodní konference zaměřená na komunální infrastrukturu a rozvoj měst Ukrajiny.

Afghánská delegace na jednání v ČR

3. 2. 2017

Ve středu 1.února přiletěla do České ‎republiky Afghánská delegace z Mazar -E Sharif na pracovní návštěvu.

Íránské projekty

26. 1. 2017

Ve čtvrtek 26.ledna se v Praze uskutečnila porada vedení komory se stálým představitelem ČSOK ‎v Teheranu.

Přijetí ukrajinské delegace na‎ Svazu měst a obcí ČR

26. 1. 2017

26.ledna se uskutečnilo oficiální přijetí ukrajinské delegace Asociace měst Ukrajina na Svazu měst a obcí České republiky.

Delegace Asociace měst Ukrajiny v Praze

26. 1. 2017

Ve dnech 24. - 26.ledna pobývá v České republice na pracovní návštěvě delegace Asociace měst Ukrajiny, kterou vede její předseda ‎Pavlo Kozyrev.

Přijetí ukrajinské delegace v Parlamentu ČR

26. 1. 2017

Poslanec Marek Ženíšek a předseda klubu starostů za TOP09 Petr Ducháček přijali v prostorách Parlamentu ukrajinskou delegaci Asociace měst Ukrajiny.

Prohlášení k tragické události v Kandaharu

12. 1. 2017

Prezidium ČSOK s hlubokou lítostí oznamuje, že v pondělí 10.ledna 2017 se stal obětí teroristického útoku v prostorách úřadu guvernéra Kandaharu představitel komory v Afghánistánu, pan Baz Jauzjani.


Další zprávy najdete v archívu zpráv

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2017 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz