Úspěchy klientů ČSOK

Na tomto místě najdete informace o úspěšně dokončených projektech členů a klientů ČSOK obchodní komory  a získat tak možnost monitorovat  výsledky podpory ČSOK při realizaci konkrétních obchodních projektů. Na  uvedených případech chceme ukázat, že v složitých teritoriích, kde se komora dlouhodobě pohybuje prostřednictvím a za pomoci svých teritoriálních kanceláří, je reálná šance pro český průmysl uspět a získat významné zakázky. V situaci dlouhodobě působící ekonomické krize, která se významně dotýká i českého trhu a postupně mění jeho tvář, se začíná pro český průmysl ukazovat, že jeho významnou a možná jedinou šancí je urychleně změnit svou dosavadní  západoevropskou orientaci  a obrátit se čelem na Východ. Více než 80% exportu z České republiky jde na Západ . Tím se náš průmysl stává rukojmím západoevropského a především německého zahraničního obchodu, který přestává fungovat v takovém rozsahu na jaký jsme byli dosud zvyklí a jak jsme s ním kalkulovali ve svých obchodních a ekonomických plánech. A dnes již i největší optimisté vidí, že situace nebude lepší, spíš naopak.

Naštěstí ne všichni opustili východní trhy a ztratili obchodní vazby a důležité kontakty, které se zvláště ve Střední Asii dlouhodobě vytvářejí. Naše komora za dobu své jedenáctileté existence vytvořila celou řadu silných kvalitních a profesionálních kontaktů se zárukou ekonomické bezpečnosti, které jsou nyní  poskytovány členům a klientům ČSOK a stávají se v mnohých případech rozhodujícím činitelem, který rychle rozvíjí obchodní aktivity a nahrazuje ztráty z propadu exportu na západních trzích.

 

První pilotní projekt kotelny na plyn

22. 3. 2015

ateliér Cígler Marani Architects ,a.s., - premiér Medvěděv

28. 9. 2014

ČEŠI BUDOU STAVĚT SÍDLIŠTĚ NA KAVKAZE

9. 11. 2013

Prostřednictvím ČSOK zahájili společnosti SATRA,PROMINECON nebo GARNETS CONSULTING jednání o projektu výstavby sídliště na Severním Kavkazu

ENBRA STAVÍ KOTELNY

9. 11. 2013

Pilotní zakázka výstavby kotelen v Karačajevsko Čerkeské autonomní republice

Servis leteckých motorů

31. 7. 2012

ČSOK podpořila jednání českého zastoupení Motor Sich a státního podniku LOM Praha s.p

Dodávka technologie pro paroplynovou elektrárnu

27. 7. 2012

Paroplynová elektrárna v ruské Vladimiru s výkonem 260 MW je projektem , na kterém se dohodla Královopolská RIA , a. s. investorem , kterým je ruská energetická společnost.

Energetický průmysl

27. 7. 2012

Energeticko technologický klastr – Východ jako podpora aktivit v oblasti výroby a distribuce elektrické energie

Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2018 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz