Slovo prezidenta

18. 1. 2018

Komora pro letošní rok připravila řadu aktivit a nových projektů, které reflektují aktuální situaci v jak v České republice,tak ve světě.

Za poslední dva roky se změnila situace , která zásadně posunula zaběhnutou praxi mezinárodního obchodu a vztahů do nových dimenzí. 

Kdo se nepřizpůsobí nemá šanci uspět a udržet se na trhu. 

Komora pro své členy a klienty již 17 rok zodpovědně a profesionálně vytváří bezpečné ekonomické prostředí a servis, kterým napomáhá se v stále komplikovanějších  a nepřehlednějších  ‎dobách orientovat a uspět. 

Vedle pokračování dlouhodobých aktivit komory v Ruské federaci, Kazachstánu,  ‎Ukrajině, Bělorusku, Afghánistánu,Pákistánu, Íránu a Číně se vracíme do Sýrie a nově otevíráme trhy  Černé Hory a Spojených arabských emirátů. 

Budeme i v letošním roce podporovat projekty zaměřené na komunální infrastrukturu, vzdělávání, vědu a výzkum , Senior resort, zdravotnictví a cestovní ruch ‎. Vracíme se k podpoře obranného průmyslu,který komora úspěšně reprezentovala od svého vzniku ve strutkurách NATO .

Komorová akademie ‎mezinárodních vztahů a diplomacie připravuje edukační program pro Černou Horu,kde je zájem o téma Evropská unie a implementace české zkušenosti s přístupovými kroky do EU.

Dalším staronovým pr‎ojektem je program studia ruskojazyćných studentů v České republice, který letos startuje. 

Síť stálých teritoriálních kanceláři a ‎zplnomocněných představitelů komory je garantem ekonomické bezpečnosti a úspěchu pro ty, kteří chápou, že v dnešním složitém a nebezpečné světě se již nemohou pohybovat sami bez kvalifikované a profesionální podpory. 

Komora je připravena poskytnout pomoc a servis všem,kteří projeví zájem a chápou ‎,že východní a středoasijské trhy nejsou pro  nadšené  amatéry .
  »  Aktuality
Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2018 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz