Infrastrukturní projekty v Ruské federaci

12. 11. 2017

ve dnech ‎4. -10.listopadu se uskutečnila pracovní cesta prezidenta komory po oblastech Ruské federace.

Hlavním tématem ‎jednání s představiteli municipálních, oblastních i centrálních struktur Ruské federace byly rozpracované a rozjednané Infrastrukturní projekty, které komora pro své členy a klienty zabezpečuje. 
Jedná se o budování a modernizací vodovodů a kanalizaci,ale také například plynové kotelny pro školy nebo další Infrastrukturní projekty. 

Za poslední roky se podnikatelské prostředí v Ruské federaci pro české firmy zásadně změnilo. 
V Rusku byla přijata legislativa,která vyžaduje od zahraničních dodavatelů například přenést výrobu technologií do místa dodávek  ‎nebo zásadně omezuje možnosti  zahraničních subjektů dodávat výrobky, které se v Rusku vyrábějí .
Podpořit nabídku službou exportního financování je samozřejmostí stejně jako zabezpečení servisu a záručních a pozáručních garancí .

Dlouhodobou změnou orientace ruské ekonomiky na Jihovýchodní Asii a země BRICKS začíná být  pro evropské dodavatele a tedy i české firmy ‎na ruském trhu velmi složité prostředí. 

Bez stálého zastoupení na ruském trhu a vytváření trvalého tlaku na potencionálního  zákazníka je téměř nemožné uspět. 

Komora od svého vzniku v Ruské federaci buduje a udržuje stálou síť obchodních delegátů, kteří každodenně vytvářejí vstřícné a ekonomický bezpečné podnikatelské prostředí ‎pro klienty komory včetně vyhledávání reálných obchodních projektů a příležitostí.
 
 
  »  Aktuality
Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2018 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz