17. 7. 2021  |  Newsroom

Veletrh INNOPROM 2021

Ve druhém červencovém týdnu proběhnul v ruském Jekatěrinburgu mezinárodní strojírenský veletrh INNOPROM, kterého se zúčastnili také zástupci ČSOK obchodní komory.

Ruský Jekatěrinburg hostil ve dnech 4. - 7.7.2021 mezinárodní průmyslový veletrh INNOPROM. Veletrhu se zúčastnili zástupci největších ruských průmyslových holdingů, stejně jako významní průmysloví výrobci Uralského regionu. Vystavovatelé a jejich expozice dokázali, že se současná ruská průmyslová výroba pohybuje na velmi vysoké úrovni. Program ruské vlády zaměřený na navýšení podílu domácí výroby ve strategických odvětvích vede společnosti k tomu, aby významně investovali do dalšího navýšení kvality výroby a také rozvoji výrobních možností. Právě tato skutečnost, spolu s příznivými podmínkami financování nastavenými ruskými bankami, nabízí významný potenciál pro rozvoj mezinárodní spolupráce. To, že je Ruská federace velmi zajímavým exportním trhem potvrdila účast zástupců několika významných evropských průmyslových podniků, stejně jako velikost pavilonu prezentujícího výrobce z Itálie.

Setkání se zástupci ruských společností potvrdily dlouhodobě vysokou spokojenost s produkty českých společností a také neustále stabilní zájem o rozvoj obchodní spolupráce s českými firmami.

;
 

ZPĚT NA SEZNAM