24. 11. 2019  |  Newsroom

Bohemian Art Gallery & Czech Contractation Centrum

ČSOK ve spolupráci s municipální vládou čínského města Xuzhou se dohodla na otevření stálé kontraktační expozice ,která bude umístěna v obchodních a výstavních prostorách municipální obchodní společnosti DXG Xuzhou.

Výstavní a kontraktační prostory budou o ploše 500 m2 a budou nabízet dva obchodni koncepty.

 

Prvni pilotní obchodní koncept bude zaměřen na nabídku a prodej českého skla z nabídkou  elitních českých skláren a sklářských mistrů. Součástí umělecké expozice vedla českého skla budou i umělecké předměty a art design, solitérní  umělecký nábytek a také  exklusivní lustry a osvětlovací tělesa.

 

Komora ve spolupráci s českým uměleckým a sklářským ateliérem G1 bude pořádat prostřednictvím telemostu pravidelné   komerční setkání a prezentace českého výtvarného umění a uměleckých předmětů..

 

Pilotní zahájení projektu je plánováno na březen 2020. G1 a ČSOK zahajuje výběr sortimentu pro projekt Bohemian Art Gallery.

 

Druhý obchodní koncept Czech Contractation Centrum bude zaměřeno na stálou  exportní  a velkoobchodní nabídku pro čínské obchodníky. Stálá kontraktační expozice bude nabízet zejména potravinářské a spotřební zboží z ČR.

Komora zahajuje  výběr zboží a dodavatelů.

ZPĚT NA SEZNAM