Spolupráce olympijských výborů České republiky a Afghánistánu

2. 12. 2018

V minulých dnech zprostředkovala komora spolupráci mezi Českým olympijským výborem a Olympijským výborem Afghánistánu.´Afghánští sportovci mají zájem o pomoc a spolupráci zaměřenou na zkvalitnění práce afghánského olympijského výboru, přípravu sportovců ,ale také budování systému práce s mládeží a podporu sportovních talentů.

V minulých dnech zprostředkovala komora spolupráci mezi Českým olympijským výborem a Olympijským výborem Afghánistánu. Afghánští sportovci mají zájem o pomoc a spolupráci zaměřenou na zkvalitnění práce afghánského olympijského výboru, přípravu sportovců ,ale také budování systému práce s mládeží a podporu sportovních talentů.
Prezident komory se obrátil s oficiálním požadavkem Olympijského výboru Afghánistánu přímo na předsedu Českého olympijského výboru ing. Jiřího Kejvala ,který prosbu svých kolegů z Afghánistánu vyslyšel a nabídl plnou spolupráci.
ČSOK tak napomohla další konkrétní aktivitou ke zkvalitnění života a budování občanské společnosti v Afghánistánu a tím i nepřímo ke zvýšení bezpečnosti v teritoriu.

  »  Aktuality
Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2019 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz