PŘIJETÍ DELEGACE ČSOK NA VELVYSLANECTVÍ ČR V PEKINGU

8. 4. 2018

Početnou misi představitelů českých univerzit organizovanou ČSOK obchodní komorou přijal představitel Velvyslanectví České republiky pan Ondřej Wagner. Obě strany se vzájemně informovali o svých aktuálních plánech a činnosti. Zástupce velvyslanectví potvrdil smysluplnost konání komorové mise zaměřené zejména na vzdělávání .

Čína se aktuálně velmi této atraktivní a důležité disciplíně věnuje a má veliký zájem o navázání mezinárodních kontaktů zaměřených na studijní pobyty studentů a pedagogů. Pozitivně také Ondřej Wagner komentoval skutečnost, že část delegace přiletěla do Pekingu o 2 dny dříve před zbytkem skupiny, aby se mohla zúčastnit studijního a vzdělávacího veletrhu, kde se prezentovali a setkávali čínské a zahraniční univerzity.

Komora a přítomní představitelé Parlamentu ČR a českých univerzit  s představitelem velvyslanectví dohodli těsnější spolupráci a koordinaci své činnosti v Číně. Velvyslanectví přislíbilo také přímo informovat komoru a zúčastněné univerzity o aktuálních nabídkách a možnostech vhodných pro české studenty. 

  »  Aktuality
Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2018 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz