Podnikatelská mise do Černé Hory

6. 11. 2018

Již po třetí v letošním roce pořádala komora obchodní a podnikatelskou misi do Černé Hory. Opět se jednalo a osvědčený postup organizovat úzce specializovanou misi, které se účastní firmy z jednoho oboru.

Tentokrát se jednalo o civilní leteckou přepravu a cestovní ruch. 
Členy delegace byli vedle prezidenta komory a Vlasty Bohdalové,viceprezidentky ČSOK pro vzdělávání, vědu, výzkum, turistiku a sociální věci ‎zejména management regionálních mezinárodních letišť Pardubice a České Budějovice nebo skupina představitelů České  centrály cestovního ruchu. 
 V Budvě se uskutečnil kulatý stůl, za který vedle české delegace za účasti velvyslance České republiky pana  Karla Urbana ‎a prezidenta ČSOK usedli i nejvyšší představitelé černohorského civilního letectví a turismu. Například státní tajemnik ministerstva turismu Černé Hory  nebo generální ředitelka Národní turistické organizace Černé Hory paní Zelka Radak, president svazu turismu Černé Hory Žarko Radulovič, ale i generální  ředitel Aerodromy Montenegro, které provozují mezinárodní letiště Podgorica a Tivat atd. 
V dalších dnech program probíhal v městech  Tivatu ,‎ Baru a Podgorici. 
Díky skvěle připravenému  programu jednání o což se významně zasloužilo i tentokrát Velvyslanectví  ČR, se podařilo splnit všechny úkoly a očekávání. 
Na únor 2019 se účastníci jednání v Budvě mimo jiné dohodli  ‎uskutečnit další kolo jednání v únoru v ČR nebo otevřít stále centrum Černé Hory v ČR atd..
  »  Aktuality
Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2019 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz