Konzultace s komorovými stálými představiteli.

20. 1. 2019

V lednu probíhaly setkání prezidenta komory se stálými představiteli, kteří přiletěli do České republiky na konzultace.

Vyhodnocovaly se výsledky roku minulého a projednaval se plán práce pro rok 2019.
Čína, Ruska federace, Ukrajina, Afghánistán,Írán  nebo i nově Černá Hora  ‎a ostatní lokace,kde komora působí byly tématem jednotlivých setkání. 

Letošní rok bude přinášet změny a to jak ekonomického,tak ‎geopolitického charakteru. A komora je na tyto změny a události jako vždy připravena. 

Leden byl také věnován ‎pracovním zahraničním  cestám vedení komory do Ruska  , přípravě misí do Černé Hory, Číny a  Kostariky nebo účasti na mezinárodní konferenci v ukrajinské Jaremče, 
Prezident komory  v lednu v  Praze jednal s představiteli velvyslanectví  Číny o projektu bohemistických center  ,kterých dnes v Číně  je 11 a podpoře komorové misi do Xuzhou a Suqian. 

 ‎V polovině ledna se také uskutečnilo pracovní jednání prezidenta komory a viceprezidentky Komory Vlasty Bohdalové s ředitelem mezinárodního letiště v Českých Budějovicích Ing.Ondřichem , při kterém byla projednána další spolupráce na projektech v Černé Hoře,ale i Číně. 

Primátor Českých Budějovic ‎ing. Jiří Svoboda převzal osobně na setkání na magistrátu od prezidenta komory a viceprezidentky komory Vlasty Bohdalové oficiální dopis od municipální vlády města Suqian s nabídkou na spolupráci. 

Je to jen segment z bohaté činnosti komory v lednu. 
  »  Aktuality
Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2019 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz