Komora se vrací do Sýrie

21. 11. 2017

ČSOK ‎od svého vzniku působila vedle zemi Střední Asie a bývalého Sovětského svazu i v Sýrii. Velmi úspěšné a dlouhodobě komora podporovala český průmysl na atraktivním arabském trhu.

Celá řada obchodních a podnikatelských misi, účasti na veletrzích, pořádání národních expozic, českých dnů v Damašku,  týdnů české kultury nebo týdnů české kychyně to vše a řadu dalších akcí a projektů má   ‎komora v Syrii za sebou. 
Vzhledem k pozitivnímu vývoji bezpečnostní situace v Syrii se otevírá možnost návratu na atraktivní trh. 
‎Komora v těchto dnech reaktivuje tým spolupracovníků včetně ředitele teritoriální kanceláře, který od roku 2002 až do zahájení válečných operaci v roce 20011 řídil aktivity ČSOK  v Syrii.
Ve spolupráci s lokálními partnery ČSOK mapuje obchodní a podnikatelské příležitosti ,které komora chce nabídnout zájemcům z řad českého průmyslu. 
Připravujeme i obchodní a podnikatelskou misi na jaro 2018 do Damašku. Účastníkům mise jako vždy komora zabezpečuje nejen ekonomickou bezpečnost,ale i osobní bezpečnost v rámci pracovních cest komorou organizovaných. Dlouholeté zkušenosti komory, která působí v Afghánistánu, Pákistánu, Iránu a dalších destinacích, kde bezpečnostní situace není standardní jsou garancí pro účastníky misí.
Kdo bude na nově obnovovaném atraktivním trhu mezi prvními, ten bude mít největší šance. 
 
  »  Aktuality
Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2018 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz