Delegace primátora Cetinje míří do ČR

1. 10. 2018

Primátor královského historického města Cetinje pan Alexandar Kaščelan přijal pozvání ČSOK a ve druhé polovině října míří na jednání do České republiky.

Město plánuje již v příštím roce zahájení budování čističky odpadních vod, vodovodního kolektorů a další projekty zaměřené na obnovu a modernizací komunální infrastruktury. 
V červnu vedení města přijalo delegaci českých firem vedenou prezidentem komory a JE velvyslancem České republiky a seznámilo se s ucelenou nabídkou komorového Energeticko technologického klastru ‎.
Během letních měsíců pokračovala intenzivní komunikace města s komorou za podpory velvyslanectví ČR.  ‎V září, při druhé pracovní návštěvě komorové delegace již podepsal primátor města s prezidentem komory memorandum o spolupráci.
Při jednání prezident komory oficiálně pozval primátora města Cetinje do České republiky za účelem seznámení se s úrovní,kvalitou a schopnostmi českých infrastrukturních firem sdružených v komorovém klastru. 
To je hlavní cíl a plán návštěvy a také projednání  spoluprace a zapojení komorou doporučených expertů a konzultantů pro předání české zkušenosti
‎se vstupem do EU  a čerpáním evropských fondů. 
  »  Aktuality
Mapa stránek Napište nám RSS Kde nás najdete

© 2019 ČSOK  |  Redakční systém i-servis.cz